Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soklová lemovka

Dobrý večer. Prosím o pomoc. Potřebuji olemovat přechod mezi podlahou /kletovaný beton/ a stěnou. Zakoupila jsem samolepicí PVC lemovku, která se, bohužel, ze stěny odlepuje, přestože jsem ji očistila od starých nátěrů až na omítku a zbavila prachu. Chci proto pásku přilepit, ale nevím čím. Myslela jsem chemopren, nechci však postupovat stylem pokus omyl. Prosím proto o pomoc odborníky. Děkuji za každou radu

Nikdo se nehrne,
poslední dobou se dost propaguje mamut, nebo podobný výrobek od soudalu.
Zkusit někde na kousku, nad lemovku nalepit papírovou malířskou pásku, po přilepení a přitlačení lemovky to možná trochu vyleze a to setřít mokrým prstem(jar a trocha vody) a pak odlepit tu lakýrpásku.
Když to bude držet tak to udělat po celé délce.