Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké hmoždinky a vruty do panelu?

Dobrý den,

nesu k vám prosbu o radu. Jsem úplný laik a fakt si s tím nevím rady. Mohli byste mi prosím poradit jak vybrat hmoždinku a do ní vrut ? :-) třeba kdybych si chtěl, což chtít nebudu ale budu muset, připevnit polici :-D budu vrtat do panelu. Je to pro mě španělská vesnice, zároveň se to chci naučit, ale nemám od koho a chci jen návod, jak čeho se držet při výběru v obchodě a na co myslet.
Půjde především o vrtání polic do panelu.

Díky :-)

Změna předmětu, původně: Hmoždinky (host)

budu vrtat do panelu. Je to pro mě španělská vesnice,

Hlavně použij vrtačku s elektropneumatickým příklepem.
I kdyby sis jí měl půjčit. .
Stačí ta nejmenší tuším 5kg.
Vrtat do panelu mechanickým příklepem je pakárna.

s