Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ETA Trino - deska řízení

Shořel mi triak na desce řízení vysavače ETA Trino (typ 7454) a vzal sebou i odpor R4. Ten bohužel shořel tak, že nerozluštím barevný kód...
Nemáte někdo schéma zapojení?

Díky za pomoc
Dag

Na chladiči je označení SEV 0450 / 42 000. Bohužel na netu jsem nic odpovídajícího nenašel:-(

Na těch stránkách NADETA mají náhradu, ale na fotce asi záměrně nemají některé součástky osazeny, takže ani tak jsem neuspěl...

Odpor tak shořel, že bohužel přečtu maximálně první hnědý proužek:-(

Dag

Než hľadať odpor - hľadaj radšej kompletný diel - podľa tohto:
https://www.nadeta.cz/nahradni-dily/nahradni-dily-eta/domov/Vysava%C4%8De%20ETA/Vysava%C4%8De%20ETA/desky-regulace/deska-rizeni-7454-mm-eta-045087002-%5Bid%3D045087002%5D.html za tuto desku řízení existuje náhrada pod katalogovým číslem 045087003 -> https://www.nadeta.cz/nahradni-dily/nahradni-dily-eta/domov/Vysava%C4%8De%20ETA/Vysava%C4%8De%20ETA/desky-regulace/deska-rizeni-4-vyvody-eta-045087003-%5Bid%3D045087003%5D.html

Poznámka pod čiarou - NADETA nepredáva súkromným osobám, len podnikateľom. Potreboval som blok napájania k TV - nepochodil som u nich - ako súkromnej osobe mi nepredali. Nakoniec som si ho zohnal v Anglicku.
Ak ti odpálilo triak a aj odpor, chyba bude niekde inde - odpálené súčiastky sú len následkom chyby.

Díky, ale tam jsem se už samozřejmě doklikal. Problém je ta poznámka, že se tento díl již neprodává ... Proto se snažím nahradit to co na desce odešlo.

Určitě počítám s tím, že kouknu i na motor proč se mu nechtělo rozběhnout a tak se triak přetížil...

DAG