Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřeboval bych pořadí s komínem.

Zdravím, objednal jsem kominovou sestavu. Nad střechou jsou ozdobné prstence a na nich betonová deska. Mám ty prstence na tvárnice dávat těmi špunty dolů a rozdíl vymaznout lepidlem? Pokud je dám obráceně, tak ta horní deska bude ležet na nich a bude tam díra.

S druhá věc, jak je dole ten kus s větrací mřížkou, tak když přijde třeba přívalovy déšť, tak tam poteče voda?

Díky.

Každý výrobce komínů má i příslušný návod jak správně komín sestavit. Stačí jen dobře hledat, nebo kontaktovat dodavatele, který by měl návod poskytnout.
Jelikož ani nevíme od jakého výrobce komín tazatel koupil, nikdo asi zatím více poradí.