Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna kartuše

Ahoj,
vyměňuju kartuše u baterií, ale u jedné mi nejde sundat páka (hlavice) i přesto, že jsem vyšrouboval šroubek ven. Mám ji vyndat silou, nebo máte někdo nějaký fígl?

Nastříkni všude kam se dostaneš injekcí ocet nebo kyselinu citronovou.
Nech to přes noc.
Druhý den to obal hadrem a polej vařicí vodou z konvice a použij RCE poklepy. Dole někdy bývá mezírka a do té zkus nasunout proti sobě dva šroubováky a opatrně zakroutit/zapáčit.