Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zaslepit prepad u kuchynskeho drezu

Dobry den, prosim o radu. Nechala jsem vymenit drez v kuchyni. Puvodni nemel prepad do odpadu, novy prepad ma. Osoba, ktera vymenu provedla nainstalovala novy drez, prepad pry nelze napojit na odtok odpadu s tim, ze neni misto pod pracovni deskou. Je tam tedy nechana volna mrizka, pokud by hladina vody ve drezu dosahla prepadove mrizky, tak by teklo do spodni skrinky. Nedari se mi sehnat drez v danych rozmerech bez prepadu. Jak prosim zaslepit odtok prepadu? dekuji

Zaslepit se to samozřejmě dá, použije se přípojka na přepad s těsněním (běžná součástka, nejspíš byla i v instalační sadě k tomu dřezu) a na ni se dá záslepka na trubky. Pokud možno vzhůru nohama, aby se tam nedržela voda která se tam náhodně dostane. Též se dá něco udělat na 3D tiskárně, což by bylo imho i lepší. Ale souhlasím viz výše s Kynclem, že je to jednak špatný nápad a jednak se to pravděpodobně dalo zvládnout, bohužel řemeslníci dnes nestojí za moc :-)