Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aliexpress - nemůžu vstoupit do košíku

Prosím vás, pár let nakupuji z Číny ty šmejdy, které mi ale zatím slouží stejně, jak ty naše západní. Asi už u nich zůstanu, i když platíme DPH, ale vyskytl se jeden problém. Jak kliknu na košík, obrazovka jen problikne (občas tam i ten obsah košíku zahlednu) a nic, vráti se to zpět. Jediná možnost je ta že přidám do košíku nějakou blbost a Aliexpress mi dá volbu platit, nebo vstoupit do košíku. Dám tedy vstoupit do košíku a jsem tam.
Nevíte, co s tím?

Děkuji moc

Docela by bylo fajn napsat jaký prohlížeč to dělá,potom to dělají blokátory reklam,vše chce odzkoušet.Měl jsem asi před půl rokem něco podobného na Aukru.Už přesně nevím,ale dělal to blokátor,používám jich více,nešla jen určitá část,jednalo se o zobrazení v nabídce zboží podle ceny atd. ,prostě to nešlo přepnout.Nedavno na Action,základní stránka otevřena,ale dále nemožnost navolit zboží.Používám Mozillu.:-)

Omlouvám se. Dělá to v Chrome. Mě to ale kdysi fungovalo a já žádné doplňky neinstaloval. Ale je fakt, že někdy člověk nechtíc na něco klikne a má to tam. Dal jste mi ale inspiraci. Zkusím to v Exploreru. Bohužel musím najít přihlašovací údaje na Aliexpress a dnes máme rodinnou párty, tak se nechci zdržovat. Ale přátele pište, jak parte zkončí, vrhnu se na to a ráno nepojede ani PC:-) Dělám si legraci, doufám, že budu tak společensky unaven (na tom sluníčku), že pujdu večer spát, abychom zítra neřešili, jak rozjet zablokované PC:-):-):-)

Mohla udělat nějakou inovaci druhá strana a nastal problém.S tím Aukrem to vzniklo ze dne na den,já nic nepřidal.Pár dní jsem s nimi komunikoval a nenašli závadu,tak jsem začal hledat u sebe.Vím jedno,že i omezené cookies dělá také problém,zrovna to bylo na tom Actionu.Bude to i okny,já mám stále sedmičky a nemíním to měnit.Vše stále inovují a neznalí lidé bývají zoufalí,stále to u někoho z rodiny a kamarádů řeším,bude to maličkost,jen na to přijít.:-)