Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem závěsné wc - můžu nahradit pevné odpadní koleno flexi potrubím?

Zdravím,
budu montovat závěsné wc do bytu a chci se zeptat, zda-li bych mohl nahradit originální černé koleno (viz příloha) za klasickou wc hamoniku hadici?
Jde mi o to, že když nastavím konstrukci závěsného wc, tak mi to originální koleno nevychází, musím ho odpojit a dát místo něho harmoniku, jen jsem se nikde nedočetl, jestli se ta harmonika u těch závěsných toalet může montovat.

Díky

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: závěsné wc (host)

Nešlo by koleno poskládat ze samostatných tvarovek?
Tam si můžeš lecos poupravit.
Označit si co je navíc, jít do kvelbu a prodavači ukázat "potřebuji to udělat takto". V bau něco ti asi nepomohou, ale dost firem si provozuje svůj krám a tam tomu rozumí.