Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prackovy sifon - montaz

Pánové, prosím, o radu
Chystám si v koupelně vodu a odpady a narazil jsem na problém u prachového sifonu, kde vedu ve zdi trubku na odpad 40mm dám redukci na 32mm a kolinko 90° 32 mm a na to sifon.
Jenže kolinko 90 stupňová moc vycuhuje že steny cca 3cm. Což je problém jak to mám vyřídit? Nějaká menší kolínka asi nejdou co? Více zakládat do zdi už nemohu...

Díky

Koukni se pod jakékoliv umyvadlo, dávají se tam plastové krytky. Nezakryjí ale 3 cm. Můžeš vzít nějaký plastový kelímek udělat do něj příslušný otvor a nasunout na vystupující část potrubí. Také by to šlo udělat z nějakého nerez pohárku bez ouška.