Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na komplikovane otvory v obkladu

Zdravim,
potrebuju radu, obkladam si koupelnu, vse slo bez problemu az na otvory v obkladu. Nektere jsem udelal vykruzovaci korunkou, nektere flexou a diamantovym kotoucem, ale mam dve kachlicky kde se sbiha nekolik otvoru a i kdyz jsem je zkousel udelat uz nekolikrat, vzdy kachlicka praskla. Nejaka rada? Uvazoval jsem, ze si poridim jemnou vrtaci brusku a zkusim je udelat tim.
Diky
Marek

pokud všechno selže (citlivá práce dremlem a diamantovými stopkami by nemusela), vyřežou vám to na vodním paprsku. Cena takové fachy" bude zanedbatelná, spíš je horší tam dojet a s někým se domluvit...

Otvory hotovy.

Koupil jsem v Lidlu primou brusku PGS 500 A1 a k ni diamantovy rezny kotouc. Diamantovym kotoucem jsem obrousil glazuru, pro jistotu jsem udelal drazku i na druhe strane, flexou jsem plochu budouciho otvoru narezal na pasky a ty jsem pak vylamal - priste zkusim vystipovaci kleste. Pro dokonaly vysledek jsem pak jeste brouskem, ktery byl k prime brusce otvor doladil. Vypada to fakt skvele a zabralo mi to 10 minut.

Ano, koupil jsem kvuli tomu primou brusku, ale ta se vyuzije.

Marek