Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multifunkční mlýnek

Tie rozdiely sú obrovské ,jeden je ručný mlynček,druhý elektrický,z nich naozaj len tefal alebo neporovnateľne drahšie kenwood alebo kitchen aid , ostatné sú len polofunkčné paródie z chabého plastu a tie kovové časti snáď z plechu na konzervy…….. v prvom rade si treba ujasniť rozdiel medzi ručným a elektrickým pohonom, človek je tvor pohodlný ,aby Vás tá chuť na manuálne mletie rýchlo neprešlo ,inak doplnky a náhradné diely na ten ručný z Orion nieje žiaden problém , mnohé tie mlecie špirály/šneky a nože sú typizované ,aj tie vytláčacie hubice s otvormi,takže zohnať ich nieje problém a obvykle je jedno či je to Pokert,Zenker,Fackelmann a iné,pasujú obvykle všetky, stačí vedieť typ (2,3,5..) alebo rozmer obvykle šírka v mm,u nich to nieje tak, že kúpiš tefal,tak pasujú len doplnky na tefal , lebo čo výrobca to iný rozmer a typ závitu a jedno na druhé nenapasujes ani omylom….