Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renault Thalia - co to tam může kapat?

Mám auto Renault Thalia, 1,2/16V.
Nějakou dobu pozoruji, že v garáži na místě co je přední pravý roh auta je nějaký flek. Když tam dám kus papíru, udělá se tam černá skvrna, loužička se tam nedělá.
Nevíte někdo, co by tam mohlo kapat? Nemůže to být kondenzát z klimatizace, ale proč je to černé?
Nedávno jsem měl auto v servisu, chtěl jsem, aby se na to koukli, prý tam nic nenašli.
Asi si budu muset pod auto lehnout a pokusit se to zjistit sám, ale v těch současných vedrech se mi do toho nechce.

[95378-rt-jpg]

Na spolujazdcovej strane . . . U thalie bezne dva problemy: gufero na strane spolujazdca posilovaca riadenia - to by malo kvapkat niekde pri naprave, intenzivnejsie pri plne vytocenom volante , alebo snimac tlaku oleja pre posilovac - v motorovom priestore , na 1,4 hned vedla alternatora, byva prasknuty - ak nema uz 1,2 elektricky posilovac
toto su bezne zavady Thalie. Ale ak je to cierne . . . Ak je to jedno z posilovaca, pozri nadrzku na tlakovy olej, tam sa to pozna hned.