Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adhezní můstek na plast

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost, zdali adh. můstek drží na plastu? A následně přetřít barvou. Je to stará přepravka, ještě z bývalého závodu Plastimat. Napadlo mě první, najít typ plastu, ale není to na ní uvedeno. Je plná,60x40 nosnost až 40kg, tyto se používají na potraviny, čili z toho usuzuji, že to bude polyethylen HDPE nebo polypropylen PP.

Děkuju za tip, určitě vyzkouším podle toho postupu. Chci z toho udělat totiž zateplené boudičky pro opuštěná zvířata a chci tomu dát trochu i zvenčí krásu.
Řešil jsem to proto, že v komentářích k výrobku psali, že nedrží na PP a PE, tak kdyby měl někdo zkušenost, že s HDPE to je jiné.
Dík moc.

HDPE je PE a PE je nepolární plast a na nepolárních plastech nic nedrží. Tedy drží, aspoň tak bys mi pak moh říkat "a přece jsem to natřel a koukej jak to drží", ale brzo se to začne loupat. Dobrá zpráva je, že opuštěným zvířatům to bude úplně fuk.