Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neteče voda

Dobrý den,

asi před půl rokem mi začala z kohoutku téct voda čůrkem, ale nějak jsem to neřešila, protože se po měsíci ten tlak z části vrátil a zase to nějak teklo - ale dneska mi při mytí nádobí ta voda přestala téct úplně. Týká se to jenom kuchyně, ve zbytku bytu teče voda normálně. A tak mě napadlo jestli by někdo z vás nevěděl v čem by mohl být problém? Zda by třeba nestačilo něco proštouchnout, vyměnit pod dřezem a tím to spravit? Samozřejmě si to na to asi někoho pozvu, ale kdyby tady byla možnost si to spravit sama, tak bych byla radši :)

Díky.

Jako těžko radit, ale začal bych perlatorem, protože kvůli tomu se nemusí člověk ani ohnout. Odšroubovat - zjistit jestli teče voda a buď koupit nový, nebo ho vyvařit v octě (přidat do octa kyselinu citronovou není úplně špatný nápad). Když to neklapne, tak hadičky a když ani to, tak roháček.