Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diagnostika auta nic neukazuje...

Natrafil som na zaujimavy problem. Este ma caka navsteva autoelektrikara, snad sa dozviem viac ale zatial by som sa rad spytal na tuto anomaliu.
Ako kazdy den som si zaparkoval auto, rano som siel do prace, nastartujem auto ale Kontrolka systemu vyfukovych plynov mi ostava svietit.
Navstivil som servis. Skusali napojit auto na 3 rozne druhy diagnostiky a presli snad vsetky testy. Nic neukazuje a auto necitim zeby mal nejaky problem, ani spotreba nieje vyssia, nedusi sa.

Stal sa vam podobny problem ? Ako ste to pripadne riesili ?
Auto je Skoda Rommster 1,4 benzin 16V r. 2008

Stará škodovka, rozsvícená kontrolka - úplně normálka.
Všem benzínovejm škodovkám se jednou kontrolka rozsvítí.
Radši to neřeš, servisy z tebe postupně vytáhnou spoustu peněz a stejně nic nevyřeší.
A technickou nechávej od teď dělat servisem, oni si poradí 😉
A jezdi spokojeně dál..