Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava střechy z Onduline

Hezký den,

mám dotaz. Nevěděl by prosím někdo jak opravit vylezlé šrouby na střeše z materiáli Onduline. Jinak vše funguje , ale ty šrouby teplem vylézají. Mám tam dát nové nebo ty staré zase zatlouct. A jak to udělat, aby pode mnou střecha nepraskla.

Děkuji předem za nápady Tána

Šrouby se "nezatloukají" ale šroubují. Záleží na tom jak vypadá konstrukce pod krytinou. Píšeš, že se bojíš aby "pode mnou střecha napraskla" ale jak to posoudit když neznáme konstrukci střechy. Pokrývači používají různé lavičky, kutilové staré matrace atd.

onduline se připevnovalo vrubkovanými hřebíky s plastovou čtvercovou hlavou , mám stejný problém , ale řrouby nevylézají , klesají vnky na onduline , vytáhnout nejdou ( dochází k poškození desek) a zatlouci se mi nepovedli, praskají plastové hlavy ( jsou křehké od sluníčka ) tak jsem pár krajových ze spoda odřezal pilkou a natloukl nové lehce šimko a drží