Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malys trvalý provoz

Ahoj!
Potřebuji pomalu přečerpat velké množství vody. Malyš by byl asi tak největší průtok co bych mohl použít, co do výtlaku to hraje. V návodu ale píší, že se po 2h má na 20 minut vypnout, jinak dojde ke zkrácení životnosti. Kdyby vydržel týden, tak by mi to stačilo, pak může zhebnout a já budu spokojený. Myslíte že by to dal? Nebo nějaké jiné nápady?

Kup si mechanické spínací hodiny a nastav tam vždy pauzu, mají intervaly po 15 minutách. Já když čerpal do velké nádrže,tak jsem dal většinou 1,5 hodiny provoz a 0,5 hodiny pauzu. Stejně už jsem těch malyšů měl plno, tak jsem koupil velké čerpadlo a mám klid, malyš tu je připravený jen jako rezerva. Některé se spálily, u jiných se přetrhla osa nebo se rozhodil zdvih a těsnění a pak dával hrozně málo vody.