Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krokový motorek

Zdravím,

potřebuji koupit krokový motorek s označením 17HS3401S. Na internetu jsem našel jen s označením 17HS3401, bez S. Co znamená "S" na konci kódu?
Co jsem zatím pochopil, tak "34" by mělo znamenat rozměr těla motorku. Můžu použít motorek s označením 17HS4401? Bude jenom delší, nebo je tam ještě nějaký jiný rozdíl?

Díky za rady

Tak teda nevím. Od poruchy jsem měl motor demontovaný. Dnes jsem chtěl zkusit vyměnit motory z jedné osy na druhou, abych vyloučil vadu motoru nebo driveru. Po namontování oba motory na obou osách fungují, tak nevím, co si o tom myslet..... Uvidíme, jak se budou chovat v průběhu času. Zatím všem děkuji za cenné rady.

Jeste jednou, kabely a konektory. Cinan je schopnej na pohybujici se kabel pouzit hlinik platovany medi, ktery se klidne prezvejka pod neporusenou buzirkou a sem tam vede a sem tam ne, konektory se vyzvejkavaji a kvalita krimplovani pinu je prachbidna. Strasne blbe se to hleda, ale vypeklo to me i kolegy a ne jednou. Nejlepsi je udelat si svoje, ale chce to vybaveni nebo kamarada s klestema.