Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přilepení prahu - vyplnění mezery

Zdravím, budu lepit práh na betonový základ. Beton není úplně v rovině a na jedné straně je pod prahem menší mezera a práh se po položení na zkoušku kýve. Bude tam stačit dát trochu víc lepidla (mamut) nebo bude lepší mezeru vyplnit slabší vrstvou stavebního lepidla? Díky

Stavební lepidlo bych nedával. Moc neporadím, ale dělal jsem to tak, že jsem jsem práh provrtal skrz až do betonu. Do podlahy dal hmoždinky a potom zavrutoval dvěma vruty. Ideální to asi není, ale drží to snad deset let a není to poznat. Milan Cukrář ti určitě poradí správný postup, vyzná se.