Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vchodové dveře promáčklina

Dobrý den,mám v zahradní chatce vchodové dveře Zeus.Jsou kovové a potažené (nevím čím). Můj problém je, že mám na nich malou promáčklinu. Dá se to nějak opravit? Viz foto.

Asi jste v té chatce zatím neměli žádnou nezvanou návštěvu.
Mně letos někdo ze zahrádky "přemístil" dlouhý dřevěná žebřík. Žádná škoda se mi nestala, už jsem se na něj bál lézt, stejně jsem ho chtěl vyhodit. Akorát se bojím, aby mne přemístitel nežaloval, že někam lezl, prolomila se pod ním příčka a on se potloukl, tady už jde o strach něco ukrást.
Když jsem takovou návštěvu měl dřív, tak mi vylomili dveře a na policii mi poradili, abych ty dveře raději nezamykal.
:-(

Vyprávěl někdy někdo, že si pořídil na chatu bezpečnostní dveře a zámek, přestože tam nic moc neměl. Ale při takovém zabezpečnení to lákalo "návštěvy" natolik, že mu vyrvali dveře i s futrama a kusem stěny. Od té doby tam prý má normální dveře a cedulku, že klíč je pod rohožkou.