Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka - šuplík na tablety nedrží zavřený

zdravím, mám půl roku starou myčku beko,
a nejde mi zavřít šuplík na tabletu. prostě se to pořád otvírá. dám tabletu, zaklapnu šuplík, a šuplík se otevře. ať operuju s tím šoupátkem /to je asi nějaký zámek toho šuplíku?/ prostě to nedrží zavřené.
nevíte je na to nějaký fígl?

vždycky se to udrží zavřené tak na 25 pokus.

šuplík je tento:
https://www.elny.cz/beko-tablety-davkovac-myciho-prostredku-mycky/d-89728/?gclid=Cj0KCQjw3v6SBhCsARIsACyrRAkHwCsJQKAXEpugvkXD3358H3OouA5-s-1nGS8zww3YedBChOGUEtMaAoZQEALw_wcB

poradíte?

díky

A potřebujete ho? V naší myčce zase zůstávala tableta v šuplíku, při otevření nevypadla. Tak se tableta pokládá na dno myčky a je vyřešeno. Samozřejmě v tomto případě nelze použít oplachování před mytím, nevím jak se ten program jmenuje.

tak jde to i tak, ale je to v podstatě "nová" myčka, tak bych čekal funkčnost

nehledě na to, že možná jsou různé programy, předmytí, které vypouští vodu před spuštěním hlavního programu, tak ať tam ty tablety třeba nehážu zbytečně