Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký elektromotor 24V

poradí někdo jaký elektromotor na 24V na řetězový převod použít pro domácí traktor? Podobný výrobek pohání motor z trabanta - zařazen první rychlostní stupeň - pojezdy dopředu a do zadu řazeny samostatně na převodovce.

Najprv rozmýšľaj nad napájacím zdrojom 24V/700A :-D . (Trabant mal výkon 16,9 kW). Ak by to mali byť autobatérie, tak na zabezpečenie jednohodinovej činnosti budeš potrebovať cca 20 ks autobatérií 12V/70Ah. Ale tá lepšia správa je, že najmenšie traktorčeky majú výkon len cca 4kW, takže ti postačí iba asi 6 ks takých batérií.