Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šicí stroj singer futura 580

Dobrý den, koupila jsem si šicí a vyšívací stroj singer futura 580.Když připojí vyšívací jednotku zadám požadovanou předlohu k vyšití,dám ..vyšít..zobrazí se mi ,výšivka je větší než rámeček. Nemůžu nastavit velikost. Prostě nevím jak. Může mi někdo poradit?Děkuji Soňa

Infantilné, pod rukou, keš, čórka sa schrastí slušným, štátostranou boľševikom dlhoročne prevychovaným, poctivým, nekonzumným občanom, na trhu za pár šušňov, logicky bez návodu, bez záruky, bez paragonu, bez "VIN na kastni", bez výrobného čísla agregátu, usw.

Posledne som mal v rukách originál hodinky, časý zn. Breitling v MO cene nehnuteľnosti r.d., s doživotnou zárukou, dokonca so zárukou ako dedičstvo po pozostalom s prechodom na poručiteľov, za cenu 100€, lenže bez papírov. No dnekúp to, dnech dnežeriem, jak zadarmo, dnech moje dzecká umrú zajtra úplne od hladu a smädu.