Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je v pračkách značka Hoover solidní?

Zdravím, pro vybavení bytu hledáme nějakou slušnou pračku. Pokud to půjde, rádi bychom nějakou úzkou, plněnou zepředu s energetickou třídou A. Co jsme se dívali, tak všechno tohle splňují pračky značek Candy, Hoover, Haier. Líbí se nám třeba https://www.datart.cz/pracka-hoover-hw4-37xmbb-1-s-bila.html . Která z těch tří značek je nejsolidnější?

Když jsme se stěhovali cca 11 let zpět, tak se nám pračka nevlezla skrz futra, musela se koupit nová. Tyto věci vždy kupuji dle dTestu. Takže mám Bosch, za tu dobu jsem jednou měnil čerpadlo. Stejně to mám s myčkou, tam se neměnilo nic. Moje doporučení je podívat se co vyhrálo v dTestu a to koupit.

M.