Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disky na Chevrolet Aveo z Toyota Avensis

Dobrý den,
scháním disky na Chevrolet Aveo (2012) po bazaru a nejsem si jisty jestli může být rozdíl v typu podle značky auta.
Označení je stejné: 6Jx15 ET39 ...co jsem našel na bazaru, ale stačí tato čísla?
Našel jsem jeden inzerát a disky jsou z Toyota Avensis:
https://www.sbazar.cz/ferina7/detail/147429367-15-plech-chevrolet-aveo-opel5x105mm-et-39-nove

Podstatna je hlavne roztec sroubu a velikost stredove diry. Podle toho to tam fyzicky das nebo nedas. Podle googlu to je stejne, ale radsi si to over.
To cos napsal ty souvisi jen s tim jestli s tim smis legalne na silnici. Jestli mas to same co je na diskach v technicaku, tak je pouzit muzes.