Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké auto na projíždění lesními cestami

Dobrý den,
měl bych dotaz, chtěl bych auto do terénu, do lesa. Auto bude sloužit na přejíždění mezi vesnicemi a na zajíždění do lesa, když jsdu kácet. Buhužel je u nás hodně kaluží, výmolů, sem tam slušně bláta. Kamenité cesty.
Chtěl bych pořídit nějaké starší auto do terénu, nemusí to být nic krásného, elektroniku nepotřebuju.
Potřebuju prostě spolehlivý prověřený vůz, tzv. držák za pár korun.
Co byste mi doporučili?

Díky moc

Dacia Duster, benzin 1600 ccm, atmosférák, 4 x4. Možnost jízdy i jenom na přední pohon. Jsou to ty starší ročníky. Mám jej už 9 let a zatím žádný problém. Jízdy na chatu-lesní cesty s velkým stoupáním, v zimě sníh. Jinak město a okolí. Ale i na delších cestách pohoda. Trochu vyšší spotřeba. Dlouhé (8 l), "cukatůry" město (11 l) , ale tu neřeším. Jednoduché, levné. Absolutní spokojenost.;-)