Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat WC s velkou osou na odpad?

Dobrý den,
Měl bych dotaz. Mám v podlaze odpad 110mm. Je vzdálený 35 cm od zadní zdi. Odpad nekouká ze země, ale je zároveň s podlahou.
Existuje nějaké WC, které má spodní odpad osově alespoň 25 nebo 30 cm od zdi?? Většinou ty WC mají 14cm, ale to by se mi záchod posunul moc ke dvěřím.
Děkuji
Podborský

Já ted mám ten odpad 35 cm od zdi. Přece čím dál bude odpad od zadní zdi, tím víc ho tam posunu. Přece když koupím záchod s osou odpadu 14 cm , jsem blíže ke dveřím. Kdž koupím záchod s osou 30 cm, jsem dál od dveří.

A potřebuju spodní odpad, né zadní.

Furt si neuviedol o aký WC ti ide, kombík alebo soliter bez zadnej nádržky so splachovaním na retiazku s hornou expanznou nádržkou.

Link na WC so zadným vývodom sa dá novodurovým kolenom 90° s vývodom dole, prispôsobiť.

Ak správne rozumiem, vstupné dvere sú situované oproti mise WC ak vstúpiš do miestnosti. Dieru v podlahe máš od zadnej steny vzdialenú 30cm. Teda potrebuješ WC s vývodom čo najviac prisadiť k zadnej stene, aby si po vstupe nemal misu priamo pod kolenami, nevrazil do okraja misy holennými kosťami.

WC misy so spodným vývodom majú presne výrobcom dané rozmery, s tým nič nespravíš. Iba misu nasadiť na prípadnú redukciu.
------------------------------------------------
Osobne by som vykonal stavebnú úpravu určenú na závesné WC uchytené na zadnú stenu. Vysekaním v murive a podlahe drážku pre 100mm potrubie s kolenami.

https://www.svet-kupelne.sk/produkt/k11-0021-5907536601235-zavesna-misa-delfi-b/

Je to ideálne hygienické riešenie, prístup pod WC misu mopom, čistá, rovná, obkladom vyložená voľná podlaha.