Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalomený dutý zrezlý šroub

Dobrý den,v kuchyni při montáži se nám zalomil zrezlý dutý šroub, který je už samozřejmě křehký.. Potřebujeme ho dostat ven ale nevíme si rady, nemáte někdo s tímto zkušenost jak ho dostat ven ?

Za všechny rady předem děkuji.

V jakém materiálu ten šroub vězí. Nevím co máte za kuchyni ale duté šrouby jsou ty co spojují jednotlivé kusy nábytku k sobě a ten stačí pouze vyrazit nějakým průbojníkem a koupit nový kompletní šroub příslušného průměru a délky.