Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hledám rádio internetové DAB

zdravím,
nevěděl by někdo nějaké internetové rádio/DAB, wifi nebo kabel
mám teď starší zesilovač s rádiem FM SONY, signál je tu špatný, všechny stanice různě šumí, ale zesilovač hraje dobře
vstupy to má CINCH
takže hledám něco co má výstup, má to displej a nějaké paměti a připojím si to do svého zesilovače
díky

doplnení: mám to v kuchyni, takže klidně něco pod linku, žádný krasavec to být nemusí, dálkáč netřeba

Pro přesně stejný způsob využití, který požadujete, používám tuto: https://www.aliexpress.com/item/4000953954817.html?spm=a2g0o.9042311.0.0.5fd34c4d0EDH2w
Má to sice poněkud tupější anténní vstup, ale jsem s tím spokojen (multiplex RTI přijímám na logoperiodickou anténu, jsme v ďolíku), že jsem pořídil nedávno další dva kousky. Za cenu něco přes lit myslím dobrý kauf. Používám samosebou nf výstup, kablík jack 3,5 - 2x cinch, i když to má mikro FM vysílač. Na hraní ze spotify (přes wifinu) mi slouží kabelem připojený telefon s windows 8 mobile, starý s prasklým sklem. Připojen je do jiného nf vstupu zesilovače.