Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Expandovatelný polystyren

Zdravím,
Chtěl bych si z EPS polystyrenu vyrabet modely, ale nedari se mi najit neexpandované polystyrenové kuličky ke koupi (znám pouze anglická klíčová slova "expandable polystyrene beads"). Nápady kde to tady v česku koupit za rozumnou cenu? Popř z dovozu, ale na ebay jsem také nic moc nenašel.
předem díky

Ja teda nevim, ale ten proces vyroby expandovanyho PS z kulicek mi neprijde jako neco pouzitelnyho na domaci a kusovou vyrobu. Ostra para, ocelovy formy... To je docela vybaveni za majlant - rozjizdis fabriku?
Normalne to modelari resi obrabenim uz expandovanyho PS.