Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pokládka plovoucí podlahy

Dobrý den,

chystám se v brzké době na pokládku laminátové plovoucí podlahy na novém domě. Doporučili by jste položit podlahu v jednotlivých místnostech zvlášť, ve futrech ukončit a přechod z pokoje na chodbu zadělat lištou?
Nebo to položit celé v jednom kuse?

V jednom kuse to vyzerá lepšie, ale je s tým viac roboty ako pri pokladaní s prechodmi a tiež pri prípadnej výmene poškodeného kusu je to trošku náročnejšie.
Záleží aj na veľkosti plochy na ktorú to chceš položiť, čím väčšia plocha tým je lepšie urobiť aspoň nejaký ten prechod.