Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zimní zahrada k dřevostavbě

Dobrý den, máte někdo zimní zahradu ukotvenou do dřevostavby? Jakým způsobem? My jsme jsme dopředu se zimní zahradou nepočítali, tak nemáme žádnou předpřípravu - např. zabudovaný trám a pod. Aby jsme neudělali víc škody než užitku. Děkuji za rady.

Je tu moc málo informací. Je např.na místě kde bude zimní zahrada stát už betonová deska která je v jednom kusu s deskou pod domem a těch otázek je více (jaká je konstrukce dřevostavby, počítá se v zimní zahradě s nějakým temperováním, jak bude zahrada přiléhat ke stávající stavbě, jak bude vyřešeno zastřešení, jakou konstrukci bude mít zimní zahrada atd.).

Pořád je to málo informací. Pokud to budete vyrábět svépomocí tak bych předpokládal nějaké adekvátní zkušenosti. Pokud to budete zadávat firmě tak si nechte zpracovat projekt a ten s někým konzultujte. Jelikož uvažujete o hliníku tak nepředpokládám, že to budete řešit svépomocí a tak platí druhá část mé odpovědi.