Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení akumulačních kamen 230V

Dobrý den,
mám dotaz ohledně zapojení statických akumulačních kamen 230V.
Kamna se dříve zapojovala pouze na noční tarif, nyní mají elektronické ovládání, jsem v tom laik.
Mohu zapojit dohromady na 1 kabel či musí být kabel pro elektroniku a druhý pro tarif ?
Foto z manuálu přikládám, jsou tam právě 2 verze možného zapojení (v jednom je to spojeno přemostěním)
Děkuji za rady, jsem trochu zmatený, tak díky

V tom návodu to určitě bude nějak podrobněji vysvětlené.
IMHO jeden přívod bude zapojený na "noční" proud, bude vyhřívat šamotové cihly (nebo co tam teď dávají) co pak budou to teplo předávat do místnosti.
Druhý přívod bude pouštět ventilátor co na ty šamotové cihly bude foukat a ohřátý vzduch bude foukat do místnosti - bude mít podstatně menší odběr než ten první přívod. Jestli ten ventilátor bude spínaný termostatem, nějakými spínacími hodinami nebo ručně vypínačem, to už je věc každého šmudly.
Zapojit podle výstřižku 2 to lze taky, ale pak se ten akumulační efekt, aby se vyhřívaly ty cihly jen levnějším proudem poněkud ztrácí a lze tam použít jen levnější a lehčí přímotop.
Možná se mýlím.
:beer: