Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plovoucí podlaha- čím uříznout

Dobry vecer. Potreboval bych uriznout jiz polozenou plovouci podlahu - asi je sololitova. Potrebuju uriznout par centimetru, abych mohl pridelat prechodovou listu, ktera ma zespoda nacvakavaci plastovou zakladnu, ktera se privrta k zemi. Napadla me flexa normalne s kotoucem na kov, ale nevim, jak se pak dostat ke krajum s tim kotoucem. Cim pak odriznout ty kraje, kam se flexou nedostanu? Ma nekdo zkusenost s rezanim polozene plovouci podlahy? Diky za reakce

Jo, oscilacni brusku mam novou, jeste jsem ji nepouzil, tak nevim, jak by to s ni slo a radsi se ptam, nez si znicit podlahu, kdyby to neslo. Samozrejme to muzu vyzkouset na kousku, ktery bude pak uriznuty, protoze kousek podlahy uz nemam na vyzkouseni. Ale koukal jsem na to a zjistil jsem, ze ta lista tam sedi dobre a ze tam nemusi byt ta nacvakavaci plastova zakladna a ze tu listu muzu prilepit treba Mamutem. Jinou listu tam nechci, tahle se mi libi a chci tam mit tuto..