Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Golf 4 -- nejde podsvíceni

Ahoj,
v golfu 4 mě přestalo jít podsvíceni palubní desky a všech ovladačů oken a otvíraní nádrže. Jinak vše funguje jak má. Když dám na autě plný rejt občas se to rozsvítiti nebo pro změnu zhasne. Nedávno jsem víc bouchl dveřmi od kufru a šlo to asi týden a teď to opět zhaslo. Zkoušel jsem vyměnit pojistky,vypínaní světel i regulátor podsvícení. Vše bez výsledku.

Na vypínači světel svítí podsvícení pořad když je v poloze vypnuto ale jakmile ho dám již do obrysovek , zhasne a podsvícení se nerozvíti.

Teď poslední dobou když venku prší občas to jde třeba dva dny a pak to samo opět přestane..

Můžete mě prosím někdo poradit ?

Doporučuju lehnout pod palubní desku s dobrou montážní svítilnou a zkontrolovat pohledem všechny vodiče a konektory v oblasti volantu a spínačů. Může to být cokoliv, od přerušeného vodiče nějakou neodbornou montáží přídavného zařízení, prošoupání vodiče od věcí, které se hýbou (hřídel volantu apod.), překousání myší, oxidace konektorů, zatečení vody do konektorů v místech, kde se rosí karoserie atd. Případně lehkým pohybem konektorů sledovat vliv na rozsvícení.