Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nalepení osb desek na betonovou dlažbu

Dobrý den,
Chtěl bych poprosit o radu. Trošku dávám do pucu technickou místnost kde chci mít menší dílnu a z hlediska praktičnosti resp aby se podlaha dala dobře vysavat a vytirat bych chtěl na betonovou dlažbu pod níž je štěrk dát nějakou základní krytinu, nejspíš osb desky a na ně třeba lino. Dlaždice nejsou 100% všechny v rovině. Šlo by ty osb desky prostě na hulvata přilepit k těm dlaždicim, samozřejmě počítám s tím že to nebude rovné. Je nějaký cenově podobný, lepší způsob co s tim udělat? Fotky v příloze. Díky moc

OSB desky bych udělal jako plouvoucí podlahu, prostě je na to naházel (mají perodrážku) a basta. Případně je místy provrtat a dát hmoždinu. Vrtá se vidiákem skrz desku a beton, nacpe se tenká hmoždina deskou do betonu a přichytí vrutem. Nalepit můžeš také nizkoexpanzní pěnou, pozor, stejně expanduje takže buď desky důkladně zatížit nebo rozepřít o strop zednickými podpěrami. Pěna pak hezky vyrovná nerovnosti a bude to držet jak helvétská víra.