Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Servisní mód pro myčku Electrolux esl7630ro

Zdravím, hledám už chvíli netem kombinaci kláves pro spuštění servisního módu na následnou kalibraci čidel pro myčku electrolux esl7630ro . Po výměně čidla hladiny vody potřebuju (a návod k výměně chce...) spustit servisní režim a kalibraci čidel. Bohužel jsem ale nenašel nikde kombinaci tlačítek právě pro tuto myčku...

odpovím si sám, kdyby to někdo hledal...
Pozadí je, že jsem přímo z eshopu electrolux koupil celou sadu senzoru s návodem. Podle návodu nainstaloval a poslední bod návodu je spuštění programu, který může udělat jen servisák electrolux. Výborná práce, to je super sračka, jinak to říct ani nejde. Nevim, proč prodávají díly, a pak si vynucujou vlastního servisáka.
Psal jsem přímo kontakt formem na electrolux.cz, kde mi odpověděli, že si na to musim zavolat stejně přímo jejich technika... :-D
Nonic, výrobky tohohle koncernu už nee...