Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Katr na motorovku - prakticke zkusenosti?

Mate nejake prakticke zkusenosti s katrem (nastavcem na rezani prken) pro motorovky?
Mam na mysli neco jako tohle: https://www.zatechservis.cz/univerzalni-pripravek-na-rezani-prken-vhodne-listy-35cm-50cm-14-20_p3930

Chci postavit pristresek na auto a eventuelne pergolu, a pri soucasne cene stavebniho dreva by se mi ten pripravek celkem rychle zaplatil (popadaneho dreva je plnej les). Jen nevim, jestli v tom neni nejaky hacek...

Dobrý den,jako věčný kutil se o tyto věci hodně zajímám.V odkazu máte jednoduchý přípravek,hlavně lehký.Nedavno jsem ho vyrobil kamarádovi,sám nepotřebuji,nemůžu na záda,pila je přeci jenom otročina.Za dva večery hotovo,jsem však vybaven zámečnickou dílnou.To co jste poslal nevidím moc dobře,pila naležato,klínování,velká váha s pilou.Potřebujete výkonnou,plus 4.5 kg přípravek a jste minimálně na deseti kilogramech.:-)

https://www.youtube.com/watch?v=kz3g7NB8bC8