Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keraštuk vnitřní Ven

Keraštuk vnitřní zustal mi prebytek a chci ho pozit ven ja vim ted me budete všicni hejtit že mam koupit venkovni, A
nebo včem je rozdil sem si ho dal porovnat a rozdil ve složeni nevídim nebo muže to byt proglem ?

Ak naň nebude vyslovene tiecť, spadať, flákať v zime zrážková voda, smelo aplikuj na vonkajší dizajn obvodových stien chalupy. Chce to vopred naniesť nejaký penetrátor, tzv. adhézny mostík na podkladovú, základovú omietku.