Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gola sada, jakou vybrat

Dobrý den.
Chci si koupit gola sadu, na kterou se budu moci spolehnout když ji budu potřebovat. Rozpočet je cca 3000 Kč.
Zaujala mě tato

nebo tato

Nejsem automechanik a ani žádný kutil.Ale občas něco dělám. Jak na autě, na domku, zahradě. A chci, abych měl na co sáhnout a mohl se na to spolehnout.Aby se mi nezlomila ráčna, když bude zarezlí šroub, aby se neukroutil bit.
Zkušenosti nemám, tak se raději ptám abych nekoupil špatně. Přemýšlel jsem i nad Lidlem, ale tam není momentálně skladem.

Děkuji

https://www.mironet.cz/yato-yt38841-gola-sada-12quot-38quot-14quot-prislusenstvi-216-ks+dp379425/
https://www.naradihornig.cz/makita-p-90532-gola-sada-227ks-1-2-1-4-ockoploche-klice-8-19mm-bity-nastrcne-hlavice_z38005/

Proč dávaš odkazy jako kód s tagem CODE? Když je vložíš normálně jako text, budou klikací... (host)

https://www.mironet.cz/yato-yt38841-gola-sada-12quot-38quot-14quot-prislusenstvi-216-ks+dp379425/

https://www.naradihornig.cz/makita-p-90532-gola-sada-227ks-1-2-1-4-ockoploche-klice-8-19mm-bity-nastrcne-hlavice_z38005/

Určitě nepovolovat zarezlé šrouby ráčnou ale vratidlem nebo trhákem a až po uvolnění použít ráčnu. Golu kopit s šestihranejma oříškama a ráčnu s co nejemnějším odstupňováním po 5 úhlových stupních. Nejlépe koupit kombinaci malé goly se střední golou a v současné době se všemi ořechy až do 32 mm. Bity si můžeš koupit jednotlivě dle potřeby. Jde o to aby si používal nářadí které odpovídá dané činnosti. Osobně jsem si např. dokupoval k velké gole (19 až oříšek 46, kterou mám sestavenou z oříšků utahovačky z 80 let)) oříšek 17 na velkou golu, abych mohl povolovat kola na osobním automobilu utažená v servisu pneumatickou utahovačkou jelikož normální ořech bych určitě roztrhnul.

Ja som pred par tyzdnami kupoval sadu HONITON H4056 Gola sada 94ks 1/2", 1/4"
Dal som to ako dar, takze osobnu skusenost nemam, vyzeralo to vsak byt kvalitne spracovane. Vyberal som dost dlho na zaklade recenzii a uvazujem, ze si ju kupim aj pre seba.