Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fiat benzín 1,2 rok 2004. Svítí kontrolka chyba motoru. Po O,5 km nejede.

Po nastartování se rozsvítí kontrolka a nápis „chyba motoru“. Ujedu v pořádku asi 500 metrů a najednou klesnou otáčky asi na1000. Přidám plyn, ten ale nereaguje. Zastavím, vypnu a znovu nastartuji. Sice opět se rozsvítí kontrolka „chyba motoru“, ale pak ujedu třeba 200 km v pořádku. Jenom někdy se stane, že netáhne (plynule netáhne, ale neškube). Čím by to mohlo být?

Jj mám něco velmi podobného a super.
Ale zvláštní je, že třeba Fabii se mi s tím vyčíst nepovedlo. Podle diskuzních fór je to normální, prý ne všechny tyhlety adaptéry fungují všude. Díval jsem se, že jsou různé protokoly atp., ale viditelně "Supports all OBDII protocols" nemusí znamenat opravdu všechny....