Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návlek madla

Ahoj,
prosím nějakého koumáka,aby poradil.
Na benzínovou sekačku s pojezdem Hecht 553 SW 5 in 1 stará půl roku - jak nasadit návlek madla (originální tu pěnu)? Prodavači sami nepřišli jak to na madlo nasadit.Ale ve výrobě to tam taky nějak musí nasadit,když to tam je.Prodavači říkali origo nekupovat stačí pěna od instalatérské trubky za pár korun a omotat izolačkou.
Návlek stál 180 kč nějakej fígl aby to nějak klouzalo po té trubce nebo to tam se bude posunovat dobře?
Zavadil jsem dost o silnou větev při sekání a na jedné straně návleku se to roztrhlo.Tak jsem koupil nový.
děkuji za radu.

Do návleku nalijte jar na nádobí,omatlejte jarem i tu trubku a navlíkněte,jar vyschne a bude to OK.Používám leta při podobných problémech a vždy s úspěchem.Podobně jde i sejmutí návleku bez poškození.Stříkačku s jehlou a malými vpichy do návleku vpravíte jar mezi materiály a jde to dobře dolů.:-)