Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED pásek do oddělených polic

Dobrý den, chtěl bych si osvětlit pár polic LED pásky a potřeboval bych poradit. Vidím, že už je spousta druhů- smart LED pásky přes wi-fi atp.., ale předpokládám vše napájeno ze sítě. Já hledám zda je nějaká vychytávka, abych stejným páskem (s jedním zdrojem) mohl osvětlit oddělené police pod sebou. Např. aby byl po určité délce nějaký přerušovač či mezipolicový úchyt. Dělá se něco takového? Děkuji za rady

Pokud to vypada nejak takto:
https://i.cdn.nrholding.net/59213399/1000/1000
tak jak tam jsou ty pary plosek nad sebou (asi tak uprostred toho pasku dole), tak se to da mezi nima proste prestrihnout (ostatne proto tam jsou) a na ty plosky priletovat prodluzovaci dratky (pokud jsou jen 3, nebo pokud ten pasek umi delat i nejake efekty jako "hada", kdy jeho ruzne kusy sviti ruzne, tak bych je nedelal moc dlouhe a radeji to vedl cik-cak, protoze tam beha docela rychla komunikace o barvach)
Hlavne nepomotat, co kam patri - plosky vedle sebe musi byt propojene, plosky nad sebou se nesmi zkratovat - ono to sice da rozum, ale to clovek musi vedet, co dela. Tak to radeji reknu explicitne.

Tak použij vícežilový kabel (nemusíš použít všechny žíly) a to letování až přez kabel přetáhni smršťovačkou a smrskni optrným nahřátím nad zapalovačem, pokud nemáš jiný horkovzduch - přinejhorším to bude vypadat jako celkem normální levný výrobek - no určitě líp, než ten "profi" z obrázku (viz levý horní roh).

Jo a vyzkoušej si to smrskávání předem, nepovedenou smršťovačku snadno odpreparuješ nožem a po pár pokusech už to půjde samo (smršťovačku kup tak, aby tím prolezl ten pásek diod, protože přez něj to chceš natáhnout, stejně jako přez ten kabel. Nejdřív připájej oba konce prodloužení a ověř funkčnost, pak teprve smrskávej)