Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Calunicka spinkovacka

Potrebujem precalunik nejake stolicky, obzeral som sa po nejakych spinkovackach, ci sponkovackach. Take za 5 eur by som vyradil hned, nasiel som napr 1009653 . . . to by bolo asi tak cenovo aj max plus minus.
Jedna sa mi o to, ze tie lacnejsie maju menej moznosti roznych spon ale maju moznost regulacie sily, tato napr ma viac moznosti ale bez regulacie. Vase skusenosti, kto to pouzivate?Ne potrebujem profesionalne naradie, ale ani na jedno pouzitie, ked uz . . .

No já koupil sponkovačku u nás v železářství Už ani nevím za kolik ale určitě to bylo v řádu stokorun.A sponkuje spony v délce až 10 mm.Pro takové čudlání na doma mě úplně vyhovuje a že už toho nasponkovala poměrně hodně.Zřejmě je to také výrobek Čína ale nevím proč by to mělo být nekvalitní.Tam se jedná o kvalitní akorát úderník.a ten zřejmě dostačuje.Jinak 25 euro bych za to nedával i kdyby to bylo pozlacené.

Sice označeno vyřešené, ale sponkovačka je půlka. Druhá je přítlačná deska a způsob přitisknutí bez čalounického lisu. Používal jsem další sedák a sroubovací svěrky, ale na poslední židli jsem stejně musel uříznout protikus.