Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem citroen saxo 1.5D nejde nafta ke vstřikum

dobrý den. mám motor citroen saxo 1.5D který se chystám dát do malotraktoru a mám problém ho nastartovat. problémem je že nejde nafta z vysokotlakého čerpadla ke vstřikům. elektromagnetický (stop ventil) mám zapojený na baterku - cvaknutí slyším podávací čerpadlo mám taky. pro startování na start sprej chytne ale jak prestanu stříkat sprej tak se motor zastaví. Zkoušel jsem i u čerpadla povolit matice šroubení na potrubí abych viděl jestli jde nafta z čerpadla ale ani ťuk. Tak nějak nevím jestli je čerpadlo v háji nebo jestli mám zkoušet dál v naději že se čerpadlo chytne a začne dávkovat. Naftu jsem nikdy neměl tak mne omluvte za hloupý dotaz, zkoušel jsem tu prohledávat ale nenašel jsem nic co by mi pomohlo. předem všem děkuji za případné rady

pred tím než jsem tam dal podávací čerpadlo tak tam byl takový ten balonek tím jsem natlačil naftu do čerpadla a pak už šel ztuha mačkat. ze zpátečky tekla nafta hodně pomalu ( slabým čůrkem).
nic méně čerpadlo zaplavené je

do čerpadla naftu natlačí. elektromagnet. ventil jsem měl venku a zkoušel jestli chodí - chodil pěkně i namontovaný je slyšet jak cvakne když ho připojím na baterku. ještě bych dodal že při protáčení motoru jsem zkoušel povolit matice trubek a jenom z jedné ze 4 to sem tam káplo, ostatní trubky suché.