Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Křovinořez cg430b ztrácí výkon po přidání plynu

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně křovinořezu texas cg430b. Konkrétní problém je v tom, že po nastartování běží ok. Přidám plyn a motor sice vyletí do otáček, ale pak je ztratí a zhasne. Někdy jede, ale vyletí a klesnoun otáčky. Prostě kolísává křivka. Když to udělám se zavřenou klapkou vzduchu, tak jde ok. Sekat, ale s tím nejde - nižší výkon. Motor má všechny nové těsnění. Nikde nesaje falešný vzduch. Svíčka a zapalování nové. Filtr nový. Motor komplet vyčištěný. Benzín je nově namíchaný, ale je pravde, že je s aditivem Briggs Stratton Fuel Fit. Aditivum je i pro 2-takty. Karburátor je seřízený a byl i vyměněný. Myslíte, že je špatný právě ten karburátor? Nebo v benzínu vadí aditivum? Snažím se na to přijít, ale zatím nic. I když jsem nastavoval směs, tak když bylo víc benzínu, tak to jelo třeba 5 min a zase to samé. A zase povolit víc benzínu, tak se to chytlo, ale jen na chvíli. Děkuji všem za rady a pomoc s tímto problémem.

Začal bych použitím předepsaného paliva s 2T olejem v poměru udávaném výrobcem. Tím aditivem to asi nebude ale pro jistotu. MImochodem co se dívám, toho aditiva se dává jen kapka (10ml na litr benzínu nebo tak něco), bylo dodrženo dávkování? Všechny ty výměny těsnění, karburátoru a seřízení karburátoru - dělal někdo kdo má zkušenosti nebo to bylo podle YT videí? Nemyslím to zle - taky tak pracuju v řadě případů.

Dávkování je ok. Sekačka 4takt jede dobře s aditivem. Konkrétně husqvarna lc48v. Nastavování je děláno podle googlu. Ale i když jsem zkoušel náhodně točit tam i zpět, tak to bylo beze změny. Zkusím čistý benzín