Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komár je ....

Zdravím, letos se nám pěkně s tímhle hajzlovským hmyzem zadařilo. No znám spoustu babských rad proti komárům, repelenty všeho typu, olejové lampičky atd.
Otázka zní, koupil si někdo a s úspěchem provozuje elektrický lapač ( cena po padesátém bodnutí ráno ve tři nebude rozhodovat) ? V nabídce jich je hodně, ale rád bych osobní zkušenost.
Díkes za info.

https://www.lapac-snu.cz/

Je podozrivé, z akého úporného dôvodu chceš vehementne lapať, ulapiť, chytať, loviť bodavé svine komáre len preto, že nemáš možnosť v svojej vetranej šalande, výrobnej hale, kováčskej dielni,,,, inštalovať na vstupné otvory ochranné sieťky.

K týmto tvojim účelom slúžia odpudzovače komárov (Komárno - Komárom) založené na chemických látkach, repelenty. Trebárs s miernym ohrevom odparovačov nastoknuté do šaltra 230V. Tekuté náplne repelentov je možné dokupovať.

https://lnk.sk/jvzr

Úspech je zaručený.

Následne babské rady: Tlejúca mletá káva, rastliny z čeľade antimušilínov, cesnak proti upírom, krucifix, zapálená sviečka do okna, svätená voda, exorcista.