Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úsporná sprchová hlavice

pořiďil jsem si obdobnou sprchovou hlavici z

https://www.aliexpress.com/item/4001361432899.html

byla perfektní, malá, lehká, min spotřeba

akorát jedna nevýhoda, do necelého týdne mi prasklo mezikruží a teď mi stříká většina vody, po obvodu
nekvalitní plast

hledám kvalitní obdobu s plnou zárukou v tuzemsku

jednu sem vyděl cca do 200 kč, ale s poznámkou II jakost, předpokládám že to bude stejný dodavatel, pouze s provizí pro překupníka

Nejak nechapu, o co presne ti jde. Hlavic jsou v prodeji stovky, vcetne hromady uspornych. Velke, male, lehke, tezke, jen si vybrat, napsat do googlu "usporna sprchova hlavice" a prekliknout na obrazky snad umis. A jestli ji chces za kilo, tak si ji kup zas z ciny na tyden. Snad necekas, ze ti ten kvalitni plast a plnou zaruku da nekdo z dobreho srdce..