Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvojkompresorová chladnička + mrazák

Dobrý deň,
Zháňam na chatu chladničku s mrazakom kde je možnosť vypnút chladničku a nechať zapnutý len mrazák. Viem že staršie chladničky boli také ze mali 2 kompresory a dobre to fungovalo. Je niečo také ešte k dispozícii na trhu? Aby som si niektoré mesiace mohol chladničku vypnuť a nechať len mrazák?

Poradte značku a model.
Chcem sa zmesitiť do cca 300-400€. Idealne by bolo aj menej. (Ide to na chatu)

S pozdravom
M

Když jsme naposledy kupovali ledničku, tak nám prodejce tvrdil, že nic takového se už nedělá (ale znáte to, to co prodejce nemá na skladě, to se prostě nevyrábí). Ta minulá byla Calex Zlaté Moravce a sloužila dlouhá léta a kdyby nebyla tolik opotřebená (polámaná) možná by sloužila po opravě dosud (docela mě překvapilo, že rodiče šli rovnou pro novou a ani se nezkusili na opravu zeptat, opravu ledniček máme pár kroků od domu a výměna termostatu, pokud by byla možná by snad nestála balík).