Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr klimatizace

Ahojte máte někdo zkušenost s klimatizací? Jejím výběrem třeba v poslední době nebo zkušenosti s provozem. Chystám se na objednávku s montáží, mám už nějaké nabídky ale nevím jestli se vyplatí investice do značek jako Toshiba, LG Fujitsu. Nejlevnější Sinclair třeba zase taky nechci. Nalákali mě na značku Gree která sice vyrábí pro Sinclair, ale taky pro další špičkové výrobce jako Viessmann, daikin atd.. máte třeba s touto někdo zkušenost? Díky za tipy rady..

Ahoj,
taky jsem přemýšlel o klimatizaci protože spím v podkroví a moje část střechy je na jih a v létě je tu 26 i více stupňů, takže spím v přízemí v obýváku :-) Ale zajimala by mě spotřeba elektřiny, aby mě místo vedra nezabil účet za elktriku.

Díky